Kauno g. 1, KLAIPĖDA

8-670-93346

Telefonų remontas

Skilusių ekranų, skilusių stikliukų keitimas

Telefonas nukrito ir neberodo vaizdo, arba vaizdas yra bet nebeveikia liečiamasis ekranas ? Susisiekite su mumis, arba telefoną gali paimti mūsų kurjeris tiesiai iš Jūsų namų, ir per maksimaliai trumpą laiką mes sutaisysime Jūsų telefoną.

Telefonas persikrauna, išsijunginėja

Tai vienas dažniausiai pasitaikančių telefonų gedimų. Priežasčių kodėl telefonas persikrauna arba išsijunginėja gali būti daug, tai gali būti tik programinis nesklandumas, bet gali būti ir rimtesnės problemos. Kartais tokie telefono išsijunginėjimai gali reikšti, kad telefonas kažkada buvo sudrėkęs arba nukritęs. Jei turite klausimu dėl savo telefono gedimo susisiekite su mumis nurodytais žemiau kontaktais.  

Telefonas nebekrauna baterijos

Taip gali nutikti jei yra pažeistas telefono įkrovimo lizdas arba sugadintas telefono įkroviklis. Dažniausiai tokius gedimus pašaliname per 1-2 d.d

Drėgmės šalinimas iš telefono

Taip pat labai dažnai nutinkanti nelaimė kai telefonas sušlampa. Tai gali atsitikti bet kokioje situacijoje, suskambus telefonui kai lyja lietus, ar tiesiog telefoną apliejus arbata. Jei apliejote telefoną rekomenduojame nedelsiant nešti jį į taisyklą, ir visai nesvarbu kad jis veikia, nes po apliejimo telefonas gali veikti savaitę ar mėnesį, bet oksidacija vis tiek padaro savo.

Oficialus iPhone ir kitų telefonų atrišimas

Teikiame iPhone ir kitų telefonų atrišimo paslaugą. Atrišimas oficialus, jokių būdu nesiūlome visokių R-sim ar kitokių nerimtų atrišimo būdų.

Navigacija telefone, kad keliauti būtų patogiau

Diegiame navigaciją į telefonus. Jei keliaujate ne taip dažnai kaip tolimųjų reisų vairuotojai, tai Jums tikrai nereikia pirkti brangios navigacijos kuria gal būt pasinaudosite vos kartą į metus. Mes įdiegsime GPS navigaciją į Jūsų telefoną.

Aukščiau aprašyti gedimai tik maža dalis to ką mes remontuojame. Jei sugedo Jūsų telefonas, ar planšetė drąsiai skambinkite mūsų meistrams, ir mes tikrai Jums padėsime.

____________________

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448