Viskas apie kompiuterių gedimus

Galbūt rasite ir savo problemos sprendimą? Priešingu atveju, užduokite klausimą!

Kauno g. 1, KLAIPĖDA

8-670-93346

Monika
Klausimas:

Laba diena, vaikas uždarė laptopo ekraną ir nepastebėjo kad ant klaviatūros buvo usb raktas paliktas, kai atidarėme, kompiuterio ekrane atsirado juoda dėmė. Kompiuterio modelis Dell inspiron n5110, skakyte prašau, jei kompiuterį jums atvežtume iš pat ryto ar galėtume jį atsimti tą pačią dieną?

Atsakymas:

Sveiki, taip sutaisytą kompiuterį galėtume atsiimti jau po valandos.

Edgaras
Klausimas:

Laba diena, mano problema yra, kad besikraunantis nešiojamas kompiuteris pradeda stirigineit, lėčiau veikti ir pan. Čia nesenai net įkroviklis buvo užlūžęs, nunešus į garantinį man ji pakeite. Bet problema vistiek išliko. Gal teko susidurti su tuom, gal žinot kur slypi problema, pačiame kompiuteryje ar programineje irangoje?

Atsakymas:

Sveiki, problema gali būti ir dėl programinių nesklandumų ir dėl gedimo. Gali būti kad genda kietasis diskas, tokiais atvejais kompiuteris kartais pradeda dirbti lėčiau, kita priežastis sulėtėjusio kompiuterio gali būti jo kaitimas. Na ir kaip jau minėjau lėtas kompiuterio darbas gali būti tiesiog dėl virusų ar kitokių programinių nesklandumų.

Paulius
Klausimas: Sveiki, mano kompiuteris Asus X555L, turiu tokį nusiskundimą dėl jo. Kai tik aš jį įjungiu tai jis dirba normaliai, bet padirbus apie 15-20 min. jis pradeda dirbti lėtai ir pastebiu kad kompiuteris pradeda kaisti. Ką patartumėte daryti, kad kompiuteris dirbtų greičiau, ir kad taip nekaistų. Ačiū.
Atsakymas: Sveiki, greičiausiai kompiuteris lėčiau dirba kaip tik dėl to kad kaista, todėl reikėtų valyti kompiuteryje susikaupusias dulkes ir pakeisti aušinimo pastą. Tokiais atvejais tai geriausia daryti kompiuterių remonto servise.
Gytis
Klausimas: Sveiki, nešiojamas kompiuteris veikė gerai, tačiau jis buvo užlenktas ir paliktas kelioms minutėms atlenkus jo ekranas neveikia, perkrovus taip pat.( ijungian pypsi 2-3kartus )
Atsakymas: Sveiki, pagal tuos signalus galima preliminariai sužinoti gedimo priežastį. Pamėginkite tai padaryti paieškos sistemoje įvedę savo kompiuterio modelį.